BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 15837318

nr 1583 7318

Takarmatur

1950-tal, kupor av glas. Höjd: 58 cm, diameter: 71 cm

Kondition: nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:19:59